BIOGRAFIJA | DARBINĖ VEIKLA | ŠEIMA | MANE REMIA | KOMANDA

1984-ųjų metų Gruodžio 29-ąją, Vilniuje, gimiau AŠ – Tomas Ambrazas. Visa mano vaikystė prabėgo Šnipiškių, bei Žirmūnų mikrorajonuose. Augau laimingų trijų vaikų šeimoje. Mano tėvai, tėtis Alfonsas ir mama Laima, yra be galo protingi ir mylimi. Nuo pat mažumės jie man skiepijo šeimos vertybes bei mokė mylėti ir būti nuoširdžiam.

Nuo pat ankstyvos jaunystės lankiau tautinius šokius Ugnelės šokių ansamblyje. Keliaudavome su ansambliu po pasaulį ir mokydavome vaikus Lietuvos liaudies šokių, atstovavome Lietuvai. Įsimintiniausia mano kelionė – Venesuela. Ten viskas atrodė kitaip, mano vaikiškomis akimis šaldytuvas su „Coca Colos“ aparatu buvo tiesiog pasaka, o mobilūs telefonai automobilyje – nerealus dalykas. Kas atrodė nepasiekiama, po šios kelionės supratau jog viskas gyvenime yra įmanoma. Tereikia daug dirbti, kurti ir bus pasiekta. Džiaugiuosi, kad mano tėvai nuo pat vaikystės rūpinosi mano užimtumu bei skatino garsinti Lietuvos vardą.

Būdamas šešerių metų pradėjau lankyti Vilniaus 9-ąją Vidurinę Mokyklą  (dabartinę Šv. Kristoforo gimnaziją) Žirmūnų mikrorajone. Baigęs dešimt klasių įstojau į Žirmūnų Gimnaziją ir ją baigiau. Mokyklos laikus prisimenu su šypsena, tai buvo smagūs laikai, kurie išugdė atsakomybės bei pilietiškumo savybes.

Mano tėvai auklėjo mane kaip sąžiningą bei dorą žmogų, skatino imtis darbo kuo anksčiau. Todėl dar būdamas 14-likos metų pradėjau dirbti savo pirmąjį darbą- tapau ledų pardavėju Pilies gatvėje. Paaugus tapau barmenu senamiesčio kavinėje „Pilies Menė“.

2003-2008-ųjų metų laikotarpiu studijavau ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitete. Sėkmingai išlaikęs visus egzaminus mano mokslus vainikavo Verslo ir Vadybos Administravimo bakalauro diplomas.

Kelias vasaras leidau emigracijoje Didžiojoje Britanijoje. Dirbau pagalbinius darbus oro uosto bendrovėse, pramogų parke, kavinėje.  Dirbdamas ir gyvendamas užsienyje visą laiką ieškojau naujovių, verslo nišų, kažko, ką galėčiau parvežti į Lietuvą. Taip atsitiko, kad parduotuvė „Something Different“ Londone mane įkvėpė atidaryti parduotuvę Lietuvoje. Nuo 2008-ųjų iki 2009-ųjų metų tiesiogiai vadovavau Amsterdamas parduotuvėms Vilniuje bei Kaune. Deja inovatyvios parduotuvės Lietuvoje neprigijo, todėl vykdžiau elektroninį verslą tarptautiniu mastu.

2012-aisiais metais vadovavau elektroninio projekto Masinis.lt paleidimui. Tuo metu, masiniai akcijų portalai, buvo ypač populiarūs. Kai projektas ėmė sėkmingai veikti, aš pradėjau gilintis į kitą sritį – elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigų veiklą. 2013-aisias koordinavau mokėjimo įstaigos kūrimą, bei paleidimą. 2015-aisiais metais įstojau į Magistro pakopos studijas Vilniaus Universitete, Bankininkystės specialybę.

Mano šeima man yra didžiausia laimė. Jie mane be sąlygiškai palaiko, pataria ir lydi kiekviename žingsnyje. Aš esu laimingas šeimos žmogus. Mano žmona – Renata yra mano geriausias draugas bei gyvenimo išrinktoji. Ji man padovanojo du nuostabius vaikus, dukrą – Adą bei sūnų – Tonį. Mūsų laisvalaikis yra gana aktyvus. Mums patinka keliauti, dalyvauti renginiuose, lankytis parodose.

Mano svajonė – įkopti į Everesto viršūnę. Šiais metais padariau pirmąjį žingsnį link jos – išklausiau 40 valandų teorinį ir praktinį pradedančiojo alpinisto kursą. Tikiuosi šią svajonę įgyvendinti iki kol man sueis 35-enkeri.