BIOGRAFIJA | DARBINĖ VEIKLA | ŠEIMA | MANE REMIA | KOMANDA

Tomas Ambrazas

Gimimo data – 1984.12.29

Gimimo vieta – Vilnius

Turiu 9 metų vadovavimo versle patirties.

Išsilavinimas

1991 – 2001 Vilniaus 9-oji vidurinė mokykla (dabartinė Šv. Kristoforo gimnazija)

2001 – 2003 Vilniaus Žirmūnų gimnazija

2003 – 2008 ISM Ekonomikos ir vadybos universitetas. Įgytas verslo ir vadybos administravimo bakalauras

2015 –            Vilniaus Universitetas. Baigtas pirmas bankininkystės magistro studijų kursas

Darbo patirtis

1998 – 2006 UAB Gairė, Vilnius, padavėjas – barmenas.

Tuo metu, UAB Gairė, valdė žinomą senamiesčio kavinę Pilies Menė. Man pasisekė, kad galėjau joje barmenauti ir  finansine prasme būti visiškai nepriklausomu nuo tėvų. Padirbėjęs vieną vasaros sezoną, susitaupiau kelionei į Angliją. Kreipiausi į įdarbinimo agentūrą ir ji man pasiūlė darbą oro uoste. Po pirmo kurso susikroviau lagaminą ir vasarai emigravau į Angliją, Crawley miestelį. Pirmą kartą gyvenime į darbą man, jaunam studentui, tekdavo keltis 3:30 ryte. Darbas prasidėdavo 5val iš ryto. Buvau atsakingas už maisto išrūšiavimą bei sudėliojimą skrydžiams.

Tą vasarą prisimenu su šypsena veide. Ji man davė daug.

Po vienos vasaros, sekė kita vasara Anglijoje, Blackpool miestelyje. Iš užsienio parvežtos naujos verslo idėjos, naujos patirtys, atsakomybė bei noras dirbti Lietuvoje, paskatino imtis verslo gimtinėje.

2007 – 2009 UAB Viltis, Vilnius, direktorius.

Emigracijoje ne tik dirbau bei ir keliavau. Norėjau kuo daugiau pamatyti- kaip gyvena vietiniai, kuo jie verčiasi. Lankydamasis viename mieste užėjau į parduotuvę pavadinimu „Something Different”, esančią pačiame miestelio centre. Parduotuvė vykdė prekybą įvairiais aksesuarais, klubine atributika, rūkymo priemonėmis ir tt. Būtent ši parduotuvė paskatino mane atidaryti parduotuvių tinklą Lietuvoje. Parduotuvės sėkmingai veikė du metus, džiaugiausi galėdamas įdarbinti vis daugiau ir daugiau žmonių. Tačiau pasikeitus situacijai, teko verslą perkelti į užsienį.

2009- 2012 UAB Retma, Vilnius, direktorius.

Šis metas buvo palankus elektroninėms parduotuvėms, jų kūrimui, platinimui. Ėmiausi elektroninio verslo.

2012 – 2015 UAB OX Energy, Vilnius, komercijos direktorius.

Internetinės parduotuvės tapo labai populiarios, o masiniai pirkimo portalai buvo karštieji pardavimo taškai. Negalėjau nereaguoti į rinkos pokyčius. Su komanda išvystėme ne vieną masinio apsipirkimo portalą ir sėkmingai paleidome juos į rinką.

Asmeniniai įgūdžiai ir gebėjimai

Specialieji įgūdžiai. Esu naujai besikuriančių ir susikūrūsių įmonių koordinatorius, kuris padeda įmonėms plėtotis ir atlikti visas reikiamas procedūras tolimesniam plėtojimuisi. Sudarau planus, vizijas įmonės ateičiai. Prižiūriu ir kontroliuoju visus darbų etapus ir padedu jiems vystytis. Esu plataus matymo ir mąstymo žmogus, todėl esu vertinamas įmonėse, kurios nori judėti į priekį. Tarp tokių įmonių yra UAB PAYPAY.LT mokėjimo įstaiga. Naujienlaiškių siuntimo platforma Mailtang.com. Šatrijos Kirpykla, Vilniuje. Saulės elektrinių vystymo įmonė. Bitcoin ir kitų crypto valiutų kasimo ir monetų vystymo įmonė. NT ir investicijų vystymo įmonė. NT nuomos patalpų koordinavimas per Booking.com sistemą. Profesionalios televizinės filmavimo įrangos nuomos koordinavimas.

Bendrieji įgūdžiai. Komandinis darbas, vadovavimas, komunikaciniai gebėjimai.

Užsienio kalbų mokėjimas. Anglų, Rusų – gerai. Ispanų, Lenkų – pagrindai.

Vairavimo kategorijos ir stažas. B kategorija – 13 metų, A kategorija – 1 metai.

Pomėgiai ir asmeniniai ypatumai

Mėgstu laiką leisti turiningai. Vertinu kiekvieną laisvą akimirką, todėl stengiuosi ją praleisti su savo šeima. Sekmadieniais su dukra dažniausiai aplankome Filharmoniją- 12ą val ten vyksta šeimoms skirti koncertai. Galbūt klasikinė muzika nėra mano didžiausias pomėgis, tačiau pomėgiai pasikeičia kai pamatai, kad grojant klasikinei muzikai dukros akys žiba.

Asmeniškai pats labai mėgstu nueiti į kiną.

Sportą renkuosi aktyvų- tenisas, bėgiojimas parke.

RDAN0527