Blog’as

AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ!

AČIŪ Žirmūniečiai už 840 balsų. Man tai iš tiesų daug reiškia!
AČIŪ VISIEMS, kurie mane palaikė ar kritikavo. Skatinate tobulėti!
AČIŪ Komandai, be jūsų man nebūtų pavykę!

2016 metų Seimo rinkimuose Žirmūnų vienmandatėje apygardoje. Išsikėlęs save, nepriklausydamas jokiai partijai ir dalyvaudamas rinkimuose pirmą kartą surinkau net 840 balsų. Tai įpareigoja mane dirbti ir stengtis dar labiau. Aš būtinai tą ir darysiu!

Per šį trumpą keletos mėnesių laikotarpį sutikau tiek daug naujų žmonių, sulaukiau tiek teigiamų, tiek kritiškų atsiliepimų. Tapau žinomas prieš visuomenę, prieš žmones. Tai mane verčia pasitempti ir toliau siekti tikslų, kurie akivaizdžiai yra palankiai vertinami. Dar kartą AČIŪ visiems. Dirbsiu ir darysiu viską, kad manes nepamirštumėte ir aš savo darbais Jums įrodysiu, kad neveltui manimi pasitikėjote ir balsavote už mane.

Šiuo metu dėlioju planą, kaip aš prisidėsiu prie Žirmūnų gerbūvio kūrimo ir nebūdamos jos atstovu Seime. Aš tikrai niekur nedingsiu ir turėdamas jūsų palaikymą dirbsiu Jums kaip tik galėsiu. Dalinsiuosi savo patirtimi ir žiniomis. Jau dabar sulaukiu klausimų: kaip dalyvauti rinkimuose, ką patarčiau dėl agitacijos ir t.t. Kviečiu bendrauti! Aš pasistengsiu pasidalinti sukaupta patirtimi ir padėti Jums priimti teisingus sprendimus.

Pagarbiai,
Tomas Ambrazas

Žirmūnai GALI!

Kviečiu visus papuošti reklaminiu lipduku Jūsų, draugų ar giminių automobilį!

Sveiki,

Kviečiu visus papuošti reklaminiu lipduku Jūsų, draugų ar giminių automobilį. Lipdukas yra specialus („removable“), tai reiškia, kad visi klijai, nuklijuojant nuo automobilio, liks ant lipduko. Galima klijuoti tiek ant visų šonų, priekio, galo ar tik ant vienos dalies ir t.t. Viskas pagal Jūsų norus. Dėl visų sąlygų tikrai sutarsime. Labai lauksiu asmeninių žinučių Facebooke, el. paštu [email protected] ar 863666663

Dėmesio! Tik Vilniaus mieste gyvenantiems ar būnantiems mieste didžiąją laiko dalį 🙂

 

Lipdukai ant auto 2 Lipdukai ant autoLipdukai ant auto 3

Ačiū Žirmūnų apygardos gyventojams! Surinkome 2288 parašus!

Ačiū Žirmūnų apygardos gyventojams!
Ačiū komandai!
Ačiū visiems, kurie mane palaiko!

Per kiek daugiau nei mėnesį aplankėme virš 5000 butų. Surinkome 2269 parašus, bei 19 pasirašė internetu. ŽIRMŪNAI GALI!!!

Tomo Ambrazo kandidato į Seimo narius Žirmūnų apygardoje pristatymą galite pamatyti čia.

Internetu jau pasirašė 18 asmenų! Pasirašykite ir Jūs už Tomą Ambrazą. Liko 2 dienos!

Internetu jau pasirašė – Aurelija, Dalia, Andrius, Julius, Mykolas, Natalija, Tomas, Roman, Jūratė, Marius, Andrius, Kristijonas, Milena, Vilius, Elena, Juras, Mantas, Giedrė. Ačiū Ačiū Ačiū Jums.